Active Lifestyle Club is een organisatie met een heldere visie.

Iedereen die binnen onze club actief is, hetzij als deelnemer van de bootcamp, deelnemer van een gratis fitcheck, Challenger in de 90 dagen challenge, Ambassadeur van de club, coach in opleiding of als actieve coach die mensen uit zijn of haar (in)directe omgeving ondersteunt, is aan de slag met en vanuit zijn of haar persoonlijke drijfveer. Coaches in onze club worden dus ook dermate opgeleid dat zij alle handvatten aangereikt krijgen om op deze manier binnen onze Active Lifestyle Community hun mensen te kunnen ondersteunen. Dit alles doen wij via onze drie succesbollen; één-op-één persoonlijke coaching, Fit Communities (bootcamps) en gezonde voeding. Dit concept heeft er al toe geleid dat we momenteel meer dan 600 Challengers coachen op hun persoonlijke drijfveer en er bijzonder mooie resultaten behaald zijn.

Aanmelden voor gratis Fitcheck
Aanmelden voor Bootcamp
Aanmelden voor ambitiegesprek tot actief coach
 Contact : 0621545001